Líčení

Pracuji s dekorativní kosmetikou Stage Line Barcelona, Sleek Make UP, Mary Kay a Artdeco.
Vždy přistupuji ke klientce individuálně s ohledem na věk, typ pleti, společenskou událost, oblečení…

„Vždy líčím klientku tak, aby nejen vypadala skvěle, ale byla nalíčená tak, aby se cítila sama sebou a sebevědomě, protože jak se člověk cítí, to vyzařuje na své okolí“

Denní líčení

se využívá pro běžný den, tak i na příležitosti formálnější během dne. V případě, že chcete být krásně nalíčená na schůzku, do práce, na pohovor.

Denní líčení je zpravidla jemnější, než večerní, v oblibě je tzv. NAHÉ LÍČENÍ, kde se nepoužívají tak výrazné prvky, které docílíte lehkým make-upem. Základem je sjednocená pleť, korektor na drobné kožní nedokonalosti a kruhy pod očima. Lícní kosti se zvýrazní lehkou pudrovou tvářenkou v barvě champagne nebo jemné růžové. Následně se pak můžete rozhodnout, na co chcete v obličeji nejvíce upoutat pozornost.

Večerní líčení

Pro slavnostní příležitosti, oslavy, do divadla, na večírek. Večerní líčení je výraznějším podtržením ženské krásy a je zpravidla silnější než to denní. Slavnostní líčení je vždy dobré sladit s oděvem a sjednotit se stylingem vlasů.

Svatební líčení

Specifickým druhem líčení je to svatební. Bývá většinou jemné, ale i přes to s výrazným prvkem a především musí vydržet celý den. Pro něj se doporučuje minimálně jedna zkouška předem, kdy se vyzkouší typ líčení a jeho barevnost na daný typ pleti.

Foto make-up

Pro potřeby profesionálních fotografů poskytuji služby vizážisty během fotografování. Líčení je specifické a technika vychází z potřeb fotografa a je dána podmínkami prostředí, zejména osvětlením a snímací technikou. Toto je pak velmi výrazné s maximálním stínováním obličeje, které vynikne až na fotografii.


 

Ukázka líčení

Ukázka líčení

 

Ukázka líčení

Ukázka líčení

 

Ukázka líčení

Ukázka líčení