Permanentní prodlužování řas

napomáhá zvýraznit přirozenou linii řas a tím i celého oka.

Ceny ošetření pleti!

Syntetické norkové řasy.

metodou „řasa na řasu“ od jednoho z největších výrobců na světě- firmy BLINK LASH z Velké Británie.

Mít dlouhé, husté a zatočené řasy jako základní prvek ženské krásy bylo vždy snem spousty žen. V mnoha kulturách po celém světě je dodnes oko považováno za okno do duše. Není tedy pochyb o tom, že oči jsou nejdůležitější částí obličeje a zanechají v člověku silný první dojem. Plné a natočené řasy nedělají jen větší oči, ale vypadají zároveň mimořádně atraktivně.

Pro docílení takového efektu vynaložily ženy v historii spoustu úsilí, času i peněz. V současnosti existují řasy umělé, trvalá na řasy, barvení řas, a dokonce je možná i jejich transplantace.

Permanentní prodloužení a zahuštění řas od BLINK LASH STYLIST je vynikající, stále oblíbenější a bezkonkurenční alternativou ke všem druhům úprav řas.

BLINK LASH STYLIST

šetří Váš čas a vypadají tak přirozeně! Ani nebudete věřit, jak jednoduché a příjemné je tyto řasy nosit. Jsou voděodolné a ultralehké – na očích je ani necítíte. Jedná se o profesionální aplikaci syntetických řas metodou „řasa na řasu“.

Permanentní prodlužování řas
Permanentní prodlužování řas

Blink Lash Stylist

je nová profesionální kosmetická služba nejvyšší kvality, která svou jedinečnou vylepšenou metodou aplikace překonává všechny dostupné alternativy. BLINK LASH STYLIST udává směr a tvoří zcela nové standardy v průmyslu prodlužování řas, které jsou schopny uspokojit ty nejnáročnější požadavky moderních žen.


Od zcela přirozeného až po velmi výrazný vzhled:

 • nejkvalitnější varianta syntetických hedvábných řas
 • 4 síly, 8 délek, 3 zatočení
 • korekce tvaru a zvýraznění barvy očí
 • možnost zdobení krystaly Swarovski a kosmetickými glitry
 • více druhů kvalitních lepidel, od extra silných, po střední fixaci určenou pro velmi citlivé oči
 • doplnění nutné každé 3-4 týdny
 • bezpracná varianta líčení na dovolenou

100% přírodní řasy

permanentní prodlužování řas od firmy BLINK LASH STYLIST:

Permanentní prodlužování řas u nás není žádnou novinkou,ovšem donedávna byly k prodloužení používány pouze syntetické řasy. Nyní k nám přichází novinka trend celebrit jako jsou Jennifer Lopez, Kim Kardashian nebo Heidi Klum – trend pravých norkových řas.

Velmi jemné přírodní řasy ze srsti norka sibiřského jsou jedinečným materiálem. Jsou charakteristické svou neskutečnou lehkostí a jsou dokonalou imitací lidských přírodních řas. Tyto přírodní řasy jsou ručně vyráběné ze 100% čisté norkové srsti, která je několika způsoby čištěna, proto tyto řasy mohou bez problému nosit i alergici na zvířecí srst. Jsou neuvěřitelně jemné, ultra lehké pro naprosto přirozený vzhled. Velkou výhodou je podobnost vláken s přírodní řasou pro dokonalý finální efekt. Jsou tedy ideální volbou pro klientky, které touží po krásných řasách a zároveň po naprosto přirozeném vzhledu. Pozor, ani milovníci zvířat se nemusí přírodních norkových řas vzdávat. Řasy jsou získávány z ručně vyčesávané srsti ze živých zvířat, která je poté dále zpracovávána.

100% norkové řasy:

 • maximálně přirozené a pohodlné
 • nezatěžují řasy, jsou podstatně lehčí než syntetické
 • stejný profil jako lidské
 • norkové řasy poznáte dotekem, jsou neskutečně jemné
 • natočení lze upravit speciální kulmou na řasy
Permanentní prodlužování řas